![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-4-1024x526.png)
31 серпня 2023 року завдяки спеціалістам ДСНС м. Дніпра, для учнів та вчителів школи, були проведені тренування з евакуації в укриття під час повітряної тривоги.
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
31 серпня 2023 року завдяки спеціалістам ДСНС м. Дніпра, для учнів та вчителів школи, були проведені тренування з евакуації в укриття під час повітряної тривоги.