Вступ до гімназії

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!!!

Вступ  до школи – це новий, невідомий, але цікавий  момент у житті дитини, перехід до нового способу життя та умов діяльності до  нового стану в суспільстві, нових взаємовідносин з дорослими та однолітками.

• Дитина має бути твердо впевнена, що її приймають і позитивно оцінюють інші люди.
  •  Вона має бути впевнена, що здатна робити щось самостійно і добре.
  •  У неї має бути розвинене почуття власної значимості.

Запевняйте дитину в тому, що вона  потрібна, цінна, улюблена, що вона здатна досягти успіху. Для дитини, яка звикла до того, що дорослі вважають її невдахою, нездатною на серйозні дії, будь-яка проблема закріплює її низьку самооцінку. І потім вона вже наперед буде думати: «У мене нічого не вийде, я не здатна зробити цього».

Завдання батьків – формувати позитивне ставлення до життя, до закладу, до вчителя. Ніколи не можна говорити при дитині, що їй буде погано,  важко в школі!!! Для дитини ви — зразок мовлення, адже діти вчаться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи.

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти з 6 років.
Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім’я директора, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.

Діти, що приймаються на навчання у класи з 5 по 9, мають пройти співбесіду з директором навчального закладу.

Необхідно надати відповідні документи:

• ​                заяву на ім’я директора,
  •                 копію свідоцтва про народження дитини,

•                 медична картка встановленого зразка

А також мати бажання навчатися та співпрацювати з вчителями та учнями.

Вчителі, які набиратимуть перші класи у 2024-2025 навчальному році

Матушкіна Оксана Костянтинівна

1-А клас – Нова Українська Школа (НУШ)

Горлова Наталія Петрівна