![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/image-2023-04-03-162933-1024x576-1.jpg)
ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ “МІШЕЧОК”. Учні нашої школи пошили 198 торбинок із вживаних речей. Було дуже цікаво, а головне – корисно для оточуючого середовища.
Exif_JPEG_420
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ “МІШЕЧОК”. Учні нашої школи пошили 198 торбинок із вживаних речей. Було дуже цікаво, а головне – корисно для оточуючого середовища.