![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/03/010077l9-0847-1200x630-1.jpg)
Вступне заняття ДЮРП (дружина юних рятувальників пожежних). Створена серед учнів 7-х класів нашої школи. Добровільне об’єднання учнів з метою виховання свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
Вступне заняття ДЮРП (дружина юних рятувальників пожежних). Створена серед учнів 7-х класів нашої школи. Добровільне об’єднання учнів з метою виховання свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.