![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/6347bdc145aa2837075793-1024x538.jpg)
20 жовтня учні 4-х,6-х,7-х,8-х класів взяли участь у Всеукраїнській навчальній інтерактивній сесії з КІБЕРБЕЗПЕКИ. Безпечний інтернет- одне з головних завдань для наших дітей сьогодні.
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/image-768x1024.png)
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
20 жовтня учні 4-х,6-х,7-х,8-х класів взяли участь у Всеукраїнській навчальній інтерактивній сесії з КІБЕРБЕЗПЕКИ. Безпечний інтернет- одне з головних завдань для наших дітей сьогодні.