ІІІ Міжнародний урок доброти

Добро переможе! За підтримки Міністерства освіти і науки України, навчальні заклади України щорічно долучаються до улюбленого всіма Уроку доброти.

Зважаючи на складні часи для нашої країни та виклики, які поставила перед українцями війна, ми вважаємо, що зараз нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Всі ці емоції може подарувати нашим дітям вже знайомий та очікуваний багатьма Урок доброти, присвячений тваринам. Саме тому, наша школа не залишалась ніколи осторонь і завжди допомагала тваринам. Ми приєдналися до проведення 4 жовтня 2022 року ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Адже Урок доброти не лише є антистресовим та дарує школярам відчуття єдності у площині добра, але і виховує одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм. Саме ті якості, які відрізняють цивілізоване суспільство від суспільства невігластва та дикунства.