![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/10/anonspng18082021123230_09e2ed0c0f1ed89e2f83170a83021037.png)
Незважаючи на виклики пандемії та карантинні обмеження, наша школа традиційно долучається до участі у Всеукраїнських уроках доброти “Гуманне ставлення до тварин” разом з навчальними закладами України та всього світу. І тому 6 жовтня 2021 року кожен клас провів ІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Також на І поверху школи було організовано виставку фотографій “Я та мій улюбленець”.
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/11/sertifikat_vid_28.10.21_3152224-1-1024x724.jpg)