![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/06/h_ua_den_posledni_zvonok.jpg)
Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до “великого життя”! Обов’язково зафіксуйте цей прекрасний момент. Зробіть фотографії. Це справжне, і тільки ваше свято. Нехай не перше і не останне, але дуже значне. Останній дзвінок зовсім не означає, що вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику – скільки душа забажає. Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів! В 2021 році Останній дзвоник припав на 27 травня.
Наші випускники взяли участь у проєкті “Dnepr Valse 2021” – кращий шкільний вальс. Ми пишаємось вами, ви молодці!!!