![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-4-1024x768.jpg)
22 квітня 2021 року наша школа взяла участь у міських акціях “Дніпро квітучий”, “Дніпро чисте”. Цей день співпав з Всесвітнім днем Землі. Для учнів групи подовженого дня провели конкурс малюнків на асфальті “Дніпро квітуче очима дітей”, для 4 класів було організовано квест, педагогічним колективом та технічним персоналом школи було організовано прибирання території школи та висадка квітів, кущів, дерев.