![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/02/izobrazhenie_viber_2021-02-10_12-01-19-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/izobrazhenie_viber_2021-02-18_11-12-53-1024x768.jpg)
Лідери шкільного смоврядування “ФКДД” дистанційно прийняли участь у районному турі міського фестиваля моделей учнівського самоврядування “MAXIMA” (“МАКСИМА”). У своєму відеоролику вони розповіли хто такі лідери та закликали усю молодь нашої планети до співпраці з різними благодійними організаціями, показали, що доброчинність є великою допомогою в сучасному світі.
Сьогодні в Україні волонтерство достатньо поширене. Учнівська молодь має можливість не словами, а ділом доводити свою причетність та зробити особистий внесок у розв’язання соціальних проблем. Також кожен зможе самореалізуватися через проекти і програми соціальної спрямованості.
Не будь байдужим. Зроби свій внесок у благодійність!