![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/13m.jpg)
Протягом 14-24 грудня 2020 року в школі були проведені уроки серед учнів 3-11 класів щодо онлайн-безпеки дітей, розроблені в рамках проекту #stop_sexтинг. Більш детально про проект можна переглянути тут https://stop-sexting.in.ua/
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-17_13-20-09-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-18_12-55-229-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-18_12-55-21z-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-21_14-08-27-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-39-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-20-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-21-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-22-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-34-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-37-1-1024x768.jpg)
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
Протягом 14-24 грудня 2020 року в школі були проведені уроки серед учнів 3-11 класів щодо онлайн-безпеки дітей, розроблені в рамках проекту #stop_sexтинг. Більш детально про проект можна переглянути тут https://stop-sexting.in.ua/