![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/day_dignity_new2.jpg)
Протягом 16-20 листопада 2020 року в школі було проведено заходи до Дня Гідності і Свободи: виставка малюнків, творчих робіт, творів і поробок, проведення класних годин, де діти виготовляли лодоньки миру, створювали побажання Україні, з пазлів складали герб та карту України тощо, також було проведено мітинг біля пам’ятних дошок загиблих випускників, створювали композицію на асфальті “Ми хочему миру!”
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-2-1024x384.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-2-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/3-2-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/5-2-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/8-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/9-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/7-2-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/9-a-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/10-a-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/d-1024x498.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_08-46-14sh-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_08-46-15shh-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-20-19-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-30-27n-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-32-09-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-38-59-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-41-42-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-51-56-759x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_09-53-05-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_10-02-08-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_10-13-59-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_10-18-35-576x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_10-49-07-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_11-10-40-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_11-16-46-1024x766.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_11-33-45-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-20_12-21-36-768x1024.jpg)