![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/image_860410170949155669515.gif)
У зв’язку з карантином в Україні, з тим, що не можемо влаштовувати святкові заходи, наші учні змогли подарувати вчителям радість, підготувавши відеопривітання до Дня Вчителя. Вони наповнили серця теплом, радістю, посмішкою.
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/001-745x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/002-745x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/003-745x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/004-745x1024.jpg)
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
У зв’язку з карантином в Україні, з тим, що не можемо влаштовувати святкові заходи, наші учні змогли подарувати вчителям радість, підготувавши відеопривітання до Дня Вчителя. Вони наповнили серця теплом, радістю, посмішкою.