![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/09/20180903132959095b8fb999-1.jpg)
До дня знань наші вчителі підготували святкове привітання для учнів нашої школи у вигляді флеш-мобу, яке вони продемонстрували 1 вересня 2020 року у своїх класах .
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
До дня знань наші вчителі підготували святкове привітання для учнів нашої школи у вигляді флеш-мобу, яке вони продемонстрували 1 вересня 2020 року у своїх класах .