Вступ до школи

Ласкаво просимо до нашого навчального закладу!!!

Вступ  до школи – це новий, невідомий, але цікавий  момент у житті дитини, перехід до нового способу життя та умов діяльності до  нового стану в суспільстві, нових взаємовідносин з дорослими та однолітками.

• Дитина має бути твердо впевнена, що її приймають і позитивно оцінюють інші люди.
  •  Вона має бути впевнена, що здатна робити щось самостійно і добре.
  •  У неї має бути розвинене почуття власної значимості.

Запевняйте дитину в тому, що вона  потрібна, цінна, улюблена, що вона здатна досягти успіху. Для дитини, яка звикла до того, що дорослі вважають її невдахою, нездатною на серйозні дії, будь-яка проблема закріплює її низьку самооцінку. І потім вона вже наперед буде думати: «У мене нічого не вийде, я не здатна зробити цього».

Завдання батьків – формувати позитивне ставлення до життя, до закладу, до вчителя. Ніколи не можна говорити при дитині, що їй буде погано,  важко в школі!!! Для дитини ви — зразок мовлення, адже діти вчаться мови, наслідуючи, слухаючи, спостерігаючи.

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти з 6 років.
Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім’я директора, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.

Графік приймання документів для зарахування у 1 клас:

вівторок 14:00 – 17:00 Заступник директора
П’ятак Таїсія Миколаївна четвер 14:00 – 17:00

У школі заплановано сформувати 3 класи, які працюватимуть за
програмами :

НУШ – 2 класи
Інтелект України – 1 клас

Контактні телефони: 097 51 36 103
Електронна адреса: Sz062@dhp. dniprorada.gov.ua

Діти, що приймаються на навчання у класи з 5 по 11, мають пройти співбесіду з директором школи, соціальним педагогом.

Необхідно надати відповідні документи:

• ​                заяву на ім’я директора,
  •                 копію свідоцтва про народження дитини,

•                 медична картка встановленого зразка

А також мати бажання навчатися та співпрацювати з вчителями та учнями.
Прийом до спортивних класів відбувається згідно попередніх пунктів та обговорюється з тренером команди, в якій займається учень.

Вчителя, які планують набирати 1 клас

Назаренко Олена Володимирівна, 1-А клас (НУШ)
Мелікова Нея Савівна, 1-Б клас (НУШ)
Лобкова Ірина Олександрівна, 1-І клас (Інтелект України)