![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/pppppppp-1024x768.jpg)
Наша дружня родина долучилась до міської акції “Великодні кошики для ЗСУ”, в яких були смаколики, паски, обереги, малюнки та листівки від учнів гімназії.
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
Наша дружня родина долучилась до міської акції “Великодні кошики для ЗСУ”, в яких були смаколики, паски, обереги, малюнки та листівки від учнів гімназії.