Акція “Годівничка”

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги.

Доброю традицією в нашій гімназії стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Наші учні разом зі своїми батьками виготовляли годівнички та розвішали їх на території гімназії. Учні робили їх з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Під керівництвом своїх керівників, класи щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами.

Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе їм перезимувати. Давайте разом турбуватися про братів наших менших узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!