Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян, державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – підвищити розуміння та обізнаність співвітчизників про всі форми насильства.

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості школярів нетерпимого ставлення до насильства, в нашій гімназії були проведені такі заходи: інформаційні п’ятихвилинки, присвячені Міжнародному дню викорінення насильства щодо жінок», оновлення інформації на сайті школи «Корисні поради» до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», інформаційна хвилинка «Чуйність і доброта – два крила, на яких тримається людство», «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити.», «Толерантність. Чи легко бути добрим, коли тобі погано?», онлайн та офлайн опитування «Якими мають бути мої права та обов’язки в школі», флешмоб «Мій добрий вчинок», Анкетування (онлайн) щодо виявлення насильства в сім’ї та школі.