![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/09/h_ua_den_zbroinih_sil.jpg)
Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави з розпадом Радянського Союзу, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі. На сьогоднішній день сили українських миротворців широко затребувані всім світовим співтовариством, що свідчить і про високі технічні можливості, і про довіру до професійної підготовки військовослужбовців Збройних Сил України.За даними проекту DilovaMova.com, до складу української армії входять всі роди військ, які представлені Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами. У структуру Сухопутних військ входить армійська авіація і аеромобільні війська, механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, високомобільні десантні війська і Війська протиповітряної оборони. У структуру Повітряних сил включені винищувальна і штурмова авіація, розвідувальна, транспортна і бомбардувальна авіація, зенітно-ракетні та радіотехнічні війська.Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-a.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-b-1024x587.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-a-2-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-in-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-i-1-1024x786.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-26-276-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-27-243-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-27-765-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-28-297-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-28-836-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-29-330-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-05_15-51-29-798-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-03-406-461x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-03-595-461x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-03-735-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-03-930-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-063-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-229-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-357-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-503-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-622-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-05-04-754-1024x461.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-42-48-597-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-42-48-845-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-42-49-325-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-42-49-607-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-55-30-486-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-55-31-145-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_10-55-31-397-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-08-19-019-1024x769.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-08-19-082-1024x769.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-20-185-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-20-638-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-21-002-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-21-135-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-21-222-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-21-299-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-11-21-411-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-38-42-350-1024x564.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-38-43-435-1024x461.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-44-26-530-576x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-47-02-573-576x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-47-02-624-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-47-04-092-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-47-04-586-1024x576.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_11-47-04-662-576x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-05-689-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-06-302-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-06-540-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-06-761-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-07-003-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-07-241-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-07-470-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-07-682-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-01-07-909-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-04-27-895-1024x730.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-08-10-245-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-08-10-540-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-30-42-491-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-30-42-596-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-30-42-845-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_12-30-42-984-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_16-14-36-912-1024x951.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-06_16-14-38-009-1024x781.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-43-31-737-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-44-15-293-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-45-22-435-768x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-48-21-805-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-48-26-719-1024x771.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-48-27-328-1024x771.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2024/01/izobrazhenie_viber_2023-12-07_08-48-28-027-1024x771.jpg)