![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/kartinka-na-sajt-01-1024x536.jpg)
Наші чотирилапі друзі не ходять в дитячі садки та школи, але дуже радіють коли діти та педагоги дарують їм часточку своєї уваги та турботи.
Давайте разом в цей непростий час зробимо життя песиків та котиків у притулках трохи щасливішим та ситішим. Долучайтесь до акції та допоможіть тваринам нашого регіону.
Наша шкільна родина зібрала допомогу для котиків та песиків у вигляді сухого корму (130 кг), пакетики з рідким кормом (220 шт), банки з кормом (33 шт), паштет (4,5 кг).
#happyгав_2023 #happypaw
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-i-4-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/izobrazhenie_viber_2023-10-05_09-22-20-924-766x1024.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/izobrazhenie_viber_2023-10-19_10-23-09-655.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/izobrazhenie_viber_2023-10-19_10-23-16-027.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/izobrazhenie_viber_2023-10-19_10-23-23-339.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/podyaka-729x1024.jpg)