![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/10/h_ua_den_teroborona-1.jpg)
Резервний компонент Збройних сил України – Війська територіальної оборони, призначений для територіальної оборони і підпорядковується командуванню територіальної оборони, надійний елемент спокою всього українського суспільства.Нагадаємо, що в кінці 2014 система територіальної оборони України змінилася. Це було прямо пов’язане з актом агресії з боку Росії. Навесні-влітку 2014 року в терміновому порядку були сформовані батальйони територіальної оборони, які були переформовані в мотопіхотні підрозділи і передані до складу бригад Сухопутних військ. Це мало одне з ключових значень в захисті територіальної цілісності і суверенітету країни.30 вересня 2020 року “Ураховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки і оборони та інших суб’єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій”, Президент України підписав Указ № 417/2020 “Про День теріторіальної оборони України”. Свято встановлене і тепер відзначається щорічно в першу неділю жовтня.В цей День ми приєднуємося до поздоровлень і привітань на адресу всіх, хто своєю копіткою працею та вміннями причетний до територіальної оборони України. Бажаємо їм професійних успіхів, здоров’я і сил!Зі святом!