Тренінг “Ризики пов’язані з вибухононебезпечними предметами”

За підтримки Міжнародної гуманітарної благодійної організації з розмінування The HALO Trust, в школі були проведені навчання на тему “Ризики пов’язані з вибухононебезпечними предметами” як для викладачів так і для технічного персоналу. Для учнів 7-11 класів тренінг було проведено онлайн.

Під час тренінгу, за допомогою обладнання, з використанням фото та відео матеріалів були розглянуті наступні питання:

• як виглядають різновиди вибухонебезпечних предметів, які були знайдено (використовувались) на території України;
  • алгоритм дій при зустрічі з вибухонебезпечними та підозрілими предметами;
  • офіційні та неофіційні попереджувальні знаки та маркування небезпечних територій;
  • ознаки потенційно небезпечних (забруднених) територій;
  • що робити якщо ви побачили офіційні і неофіційні попереджувальні знаки або опинились на потенційно небезечній (забрудненій) території.