![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/5d01fda84d9d3075787376.jpg)
Наша школа прийняла участь у міському конкурсі “Слава тобі, захиснику України до Дня Збройних Сил України”. Більше ніж 15 робіт було передано на міський конкурс.
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/viber_image_2022-11-21_21-34-07-703-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/viber_image_2022-11-21_21-34-07-811-1024x768.jpg)
![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/viber_image_2022-11-21_21-34-07-916-1024x768.jpg)
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
Наша школа прийняла участь у міському конкурсі “Слава тобі, захиснику України до Дня Збройних Сил України”. Більше ніж 15 робіт було передано на міський конкурс.