Останній дзвоник

З четвертої п’ятниці травня в школах починаються традиційні “Останні дзвінки”. Ось і прийшов час багатьом старшокласникам прощатися зі школою. Привітайте своїх друзів і знайомих із закінченням школи і виходом до “великого життя”!Обов’язково зафіксуйте цей прекрасний момент. Зробіть фотографії. Це справжне, і тільки ваше свято. Нехай не перше і не останне, але дуже значне.Останній дзвінок зовсім не означає, що вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику – скільки душа забажає.Удачі вам і нехай ваш останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!В 2022 році Останній дзвоник припадає на 27 травня.