Щорічна міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”

З 25 листопада по 10 грудня проходила щорічна міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”. Під час міжнародної кампанії в школі були проведені уроки-подорожі “Моє щасливе майбутнє” 1-2 класи, уроки-бесіди “Що таке насилля? Як себе захистити” 3-4 класи, виставка лепбуків “Ми проти насилля! Насильству – НІ!” 5-6 класи, написання творчих ілюстрованих робіт “Ми за світ проти насилля” 7-8 класи, виставка малюнків “Стоп булінг, ми – проти насилля” 5-11 класи, шкільний флешмоб “Долонька толерантності”, уроки-тренінги !Як стати толерантним” 5-7 класи, Робота шкільного офіцера поліції “Булінг в учнівському середовищі” 5-6 та “Відповідальність за паління” 11 клас. В рамках акції ” 16 днів без насильства” працювали співробітники відділення ювенальної превенції Чечелівського відділу поліції.