День знань

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

В школі було проведено урочисту святкову лінійку до Дня Знань, класні години присвячені 30-річчю Незалежності України та з техніки безпеки. Кожен класний керівник творчо провели класні години, щоб укріпити в дітей та підлітків почуття гордості за свою молоду державу, інтерес та повагу до надбань українського народу, ознайомили учнівство з досягненнями українських діячів і діячок у сфері науки й технологій, спорту, бізнесу, культури, кіно й мистецтва, із цікавими туристичними місцями Батьківщини та їх історією.