Настала весна і тому, 8 Березня – свято краси, любові та ніжності!

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

Картинки по запросу "8 березня"

5 березня в школі лідери шкільного самоврядування “ФКДД” підготували святкову фотозону, де вчителі та учні змогли зфотографуватися та залишити для себе святкові світлини!

Також про жіноче свято не забула й чоловіча половина нашої школи. Наші чоловіки змогли привітати жіночу половину святковим відеосюжетом.

Дорогі жінки та дівчата! Прийміть найщиріші вітання!
Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів!
Будьте коханими, щасливими і прекрасними!