Запрошуємо учнів 7-12 класів долучитися до онлайн-трансляції відео “Притулки для тварин”

logo2-300x149

Вас вітає Благодійний фонд «Щаслива лапа»!

Маємо для вас чудову новину – 15 січня о 9:30 на нашому YouTube-каналі відбудеться онлайн-трансляція відео «Притулки для тварин» для учнів 7-12 класів  – https://www.youtube.com/channel/UCV8N7NiJqZJsssMT3wAjjzQ/featured

Переглянувши відео, школярі дізнаються: коли було відкрито перший притулок для тварин в світі та Україні; які умови проживання собак та котів в притулках; чому збільшення кількості притулків не допоможе вирішити проблему безпритульних тварин на вулицях. 

Крім того, перегляд відео стане чудовою мотивацією для учнів долучитись до Всеукраїнського конкурсу «БлагоДІЙники в дії» та допомогти тваринам – https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/11 .

Рекомендації до перегляду:

1.     Щоб зробити перегляд відео інтерактивним, зупиняйте трансляцію коли будете чути запитання та бачити відповідний знак на екрані.

2.      Запропонуйте учням висловити припущення щодо правильної відповіді.

3.     Після обговорення поновіть перегляд та дізнайтесь правильну відповідь.

Будемо вдячні, якщо ви надішлете на нашу пошту bioetika@happypaw.ua фото перегляду учнями відео та ваш відгук з пропозиціями.

Після завершення трансляції відео буде доступне для перегляду на нашому сайті – https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials

Бажаємо гарного перегляду та запрошуємо вас долучитись і до інших активностей для школярів від нашого освітнього проєкту «Біоетика» Благодійного фонду «Щаслива лапа»  – https://happypaw.ua/ua/bioethics/news  !