![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/09/asset-v1_monab1012019_t2type@assetblock@5-1024x576.png)
В рамках Всеукраїнського тижня права «Стоп булінгу» та «16 днів без насилля» в школі протягом 7-14 грудня 2020 року були проведені класні години, уроки-подорожі до країни ввічливості “Я і мої друзі”, вікторини “Відносини в класному колективі. Стоп насиллю!», написання творчих ілюстрованих робіт «Як запобігти булінгу в класному колективі», обговорення заздалегідь приготовлених учнями презентацій «Проблема кібербулінгу в шкільному колективі», проведення анонімного анкетування з приводу булінгу в класних колективах.
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-07-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-07z-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-07l-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-08d-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-08dshh-576x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-15_11-59-10vv-1-576x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-10_12-29-09-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-10_12-29-092-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-a-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_09-48-29-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_09-48-02-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_09-48-42-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-10_10-23-58-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-08_11-35-56k-498x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-20-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_09-05-34-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_10-31-45-1024x759.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-11_18-20-03-1024x766.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-10_14-08-15-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_07-49-45-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_10-23-46-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-09_14-19-34f-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-08_15-50-41u-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-14_10-12-54-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-11_10-18-19-768x1024.jpg)