![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/den_zbroynih_sil_ukrayini___chiye_svyato_i_kogo_vitati__videoopituvannya__1_2017_12_05_09_48_49.w575.jpg)
4 грудня 2020 року в школі пройшли заходи до Дня Збройних Сил України: класні години, виставка малюнків та поробок, конкурси пісень та інсценованих пісень, мітинг біля пам’ятних дошок загиблих випускників, зустріч з представником АТО, круглі столи.
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_15-03-48a-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_15-03-48-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-i-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/9-b-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/10-a-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/11-a-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-08-06-1024x576.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_11-19-09-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-12-37-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-28-11-1024x759.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-28-16-1024x759.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-28-31-1024x759.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-34-07v-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-36-29n-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-36-31u-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-38-47vi-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-42-47-1024x484.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-46-06v-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_09-46-07f-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-04-13-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-04-26-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-08-38-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-12-24-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-23-08i-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-29-12-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-46-16-1024x498.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/12/izobrazhenie_viber_2020-12-04_10-46-17u-498x1024.jpg)
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
4 грудня 2020 року в школі пройшли заходи до Дня Збройних Сил України: класні години, виставка малюнків та поробок, конкурси пісень та інсценованих пісень, мітинг біля пам’ятних дошок загиблих випускників, зустріч з представником АТО, круглі столи.