![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/281065_1.jpg)
Протягом 9-13 листопада 2020 року було проведено “Тиждень писемності та мови”. В класах початкової школи було проведено різноманітні уроки “На гостини до бджілки Поліни”, “Парад букв”, “Українська мова – це моя рідна мова”, “Рідна мова в серці кожного”, “Наша мова солов’їна”, “Хто багато читає, той багато знає”, мовні вікторини “Сходинки до української мови”, “Рідна мова в серці кожного”, “Подорож океаном рідної мови”, екскурсія в історію “Мова – жива скарбниця історії народу”. В старшій школі були проведені уроки “Повна серйозність: хто швидше дасть правильну відповідь на питання з орфографії?”, “Джури козака Швайки”, “Хто швидше?”, “Про Хуху знають усі!”, вікторини “Твори Л.Українки”, “Просте речення”, інтелектуальні ігри “Щирі українці”, “Я люблю українську мову”, написання диктанту “Мовні обов’язки громадян”.
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/4-a2-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/7-b-2-1-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/8-a-2-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/8-s-2-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/10a-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-09_08-36-565-1-584x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-09_13-00-42-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-10_11-47-07-1024x498.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-10_11-47-08hh-1024x498.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-10_12-27-29v-1-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-10_14-36-ie-1024x767.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-10_19-43-35-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-11_11-33-01k-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-11_11-33-01cz-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-11_11-33-02-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-12_10-36-46-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-12_10-40-32-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-13_08-39-05-1-768x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-13_10-34-51-1-766x1024.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-13_11-25-12-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-13_11-25-20-1-1024x768.jpg)
![](http://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/11/izobrazhenie_viber_2020-11-13_11-25-28-1024x768.jpg)