![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2021/01/kruti-620x349-1.jpg)
Україна 29 січня вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами.
Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Матеріали про дану подію ви можете переглянути на нашому сайті за посиланням
Також в школі були проведені літературні читання “Подвиг під Крутами – символ національної честі”. Тематично-оглядова виставка у бібліотеці “На Аскольдовій могилі український цвіт…”.