![](https://school62.dp.ua/wp-content/uploads/2020/09/izobrazhenie_viber_2020-09-04_18-08-15.-1024x498.jpg)
04.09.2019 року наші учні прийняли участь у написанні диктанту під відкритим небом біля пам’ятника О. Полю у Дніпрі, а також прийняли участь у міському марафоні відеопрезентацій “Поль. Live”.
Дніпровська Гімназія № 62 Дніпровської міської ради
Комунальний заклад освіти Дніпровської міської ради. Чечелівський район м.Дніпро
04.09.2019 року наші учні прийняли участь у написанні диктанту під відкритим небом біля пам’ятника О. Полю у Дніпрі, а також прийняли участь у міському марафоні відеопрезентацій “Поль. Live”.