Останнім часом, нажаль,  спостерігається зниження рівня здоров`я наших дітей. За статистикою, більше 30%  учнів вже до першого класу приходять з різноманітними захворюваннями, в тому числі і хронічними. А через неправильний спосіб життя, неповноцінне та нерегулярне харчування, великі розумові нагрузки, малорухомий спосіб життя, неправильий відпочинок ( біля комп`ютерів, телевізорів, планшетів, телефонів) та ще з багатьох причин цей відсоток значно виростає до моменту закінчення школи. Ми, адміністрація та учителі  школи, такі ж жінки і матусі, як і усі інші, а тому  переймаємось цією проблемою і намагаємось зробити все те, що залежить від нас, для збереження та підтримки здоров`я дітей. Громадська організація «Єдиний простір» завітала до нашої школи № 62 з проектом «Здоровий Я». Темою зустрічі було знайоме всім, вічне запитання: « Чого ти чекаєш в цьому житті?», «чого ти прагнеш досягти?».

zdorov_ya_2

І гості, під час,проведеної зустрічі, дали зрозуміти, що всього можна досягти, за умови - що ти будеш здоровим та вестимеш активний спосіб життя.

zdorov_ya_3 zdorov_ya_4 zdorov_ya_5 zdorov_ya_6 zdorov_ya_7 zdorov_ya_8

Наступним етапом зустрічі - був майстер-клас у спортивному залі. Дітям були продемонстровані силові вправи, принципи рукопашного бою.