2 лютого в нашій школі проводились змагання з лазертагу. Більше ніж 120 учні брали участь у цих змаганнях.
zdorov_ya_17_1 zdorov_ya_18_1
А 4 лютого до нас завітали гості з громадської  спілки  «Єдиний простір». Понад 100 учнів  нашої школи познайомились і спілкувались з видатними спортсменами, які не тільки розповідали про здоровий спосіб життя, але й провели  майстер-клас для хлопців та дівчат.
zdorov_ya_19_1 zdorov_ya_20_1
11 лютого 110 учнів взяли участь  у  силовому флеш-мобі (згинання та розгинання рук в упорі лежачі).
zdorov_ya_21_1 zdorov_ya_22_2
А 3 березня відбувся флеш-моб з Хіп-хопу під керівництвом Романченко Ганни Євгенівни.
zdorov_ya_23_1 zdorov_ya_24_1
17 лютого 11-А клас та студенти ракетно-будівничого технікуму мірялись силою у змаганнях «Веселі старти».
zdorov_ya_25_1 zdorov_ya_26_1
Не тільки учні, а й вчителі брали активну участь у проекті. 18 лютого відбулися змагання серед вчителів та завучів школи з піонерболу
zdorov_ya_27_1
Наслідуючи прикладу вчителів, 5-А та 5-Б класи 11 березня виявляли кращого у змаганнях з піонерболу.
zdorov_ya_28_1
12 березня учні нашої школи брали  участь у міжміських  змаганнях «Норматив СТАН».
zdorov_ya_29_1 zdorov_ya_30_1
16 березня відбулись змагання з баскетболу між 7-А та 7-Б класами.
zdorov_ya_31_1 zdorov_ya_32_1
24 березня змагались з волейболу між собою 8-А та 8-Б класи.
zdorov_ya_34_2 zdorov_ya_35_1
Наслідком проведеної великої роботи в проекті «Здоровий Я» під керівництвом вчителя фізичної культури Цигрик  Марії  Михайлівни стало відкриття соціальної групи в Контакті «Я люблю фізкультуру».  В цій групі викладаються фото та  відео матеріали різних змагань, уроків, пропонуються різні статті, фізичні вправи для укріплення  здоров'я. Там є можливість переглянути музичний відео-звіт  про роботи над проектом «Здоровий Я». Кожного дня до цієї групи приєднуються учні, батьки і вчителі.  Ми запрошуємо і вас, наші читачі сайту, до цієї групи.
А 17 квітня на Міжнародному молодіжному конгресі відбулося урочисте нагородження переможців проекту «Здоровий Я», де наша школа посіла 3 місце.
zdorov_ya_38_1 zdorov_ya_39_1