1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти з 6 років.
  2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
  3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.
  4. Діти, що приймаються на навчання у класи з 5 по 11, мають пройти співбесіду з директором школи, соціальним педагогом та психологом.
  5. Надати відповідні документи.
  6. А також мати бажання навчатися та співпрацювати з вчителями та учнями.
  7. Прийом до спортивних класів відбувається згідно попередніх пунктів та обговорюється з тренером команди, в якій займається учень.
12.12.2017