Триває набір школярів до перших класів на 2017-2018 навчальний рік. Класними керівниками у першачків будуть

Лобкова Ірина Олександрівна

клас 1-"І" ("Інтелект України")

Лобкова Ірина Олександрівна має вищу освіту і с таж роботи 19 років.

В 1998 році закінчила педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель початкових класів. Вихователь групи подовженого дня».

Освіта вища, закінчила в 2003 році Криворізький університет за спеціальністю «Початкова школа. Теоретична психологія».

В 2010 році була конкурсанткою вчитель року. Отриманий досвід в цьому конкурсі допомагає вчити дітей по новому. Сучасність вимагає змінювати навчальний процес для нового покоління.

Створення умов для творчої співпраці вчителя та учня.

Організація прямого та зворотнього зв'язку між учителем і учнем.

Використання інтерактивних вправ на уроках.

Розвиток діалогічного мовлення учня.

Впровадження проектних технологій.

Робота над розвитком індивідуальних творчих здібностей та підвищенням якості рівня навчальних досягнень учнями.

Моє кредо.

Найвища нагорода кожного вчителя - це досягнення його учнів.

Уміє вчити той, хто вчить цікаво.

Тільки достукуючись до розуму і серця дитини, можна розкрити її безмежні творчі можливості.

Золоті перлини досвіду.

Назаренко Олена Володимировна

клас 1-"А" (Англійська мова, поглиблено

Назаренко Олена Володимировна має вищу освіту

Педагогіна кар'єра почалася з досвіду старшої вожатої в школі. Потім було Дніпропетровське педагогічне училище, яке дає саму глибоку базу знань. По закінченню навчання почала працювати в школі вчителем початкових класів. В 2007 р. закінчила Криворізький Національний Університет.

Так уже 25 років працюю вчителем і 12 років заступником директора з виховної роботи. Професію свою вибрала у ранньому дитинстві і не уявляю себе в іншій професії. Мені подобається навчати дітей і навчатися у них, подорожувати з ними і відкривати таланти своїх

вихованців. За свою педагогічну діяльність була нагороджена різноманітними грамотами та відзнаками районного, міського та обласного рівнів.

Освіта вища

Категорія вища