Визволення Дніпропетровщини.

Учні та учителі нашої школи розробили та провели велику  кількість заходів, що присвячені  визволенню нашої області від фашистських загарбників, а саме:

- Класні години та виставка дитячих робіт " Безсмертний подвиг"

Den_pobedy_11

- Перегляд документального  фільму про визволення Дніпропетровщини , 5 -11 класи

- Шкільні конкурси малюнків та плакатів  " Битва за Дніпро", " Пам"ятаємо про подвиг"

- Єдині уроки мужності та класні години із запрошенням ветеранів та дітей війни  " Діти - герої ВОВ", " Ніхто не забутий, ніщо не забуте"," Битва за Дніпро", " Пам"ятаємо про подвиг" " Безсмертний подвиг" ( протягом року)

Den_pobedy_11

- Урочисте покладання квітів до пам"ятників загиблим у роки ВОВ учителями і учнями старших класів

- Екскурсії  містом та по області " Шляхами незгасимої слави", в тому числі до селища Військове ( середня та старша ланка) протягом року., відповідальний Назаренко О.В.

- Участь в обласній  акції " Дякуємо за життя" ( протягом року ).,відповідальний Назаренко О.В.

- Робота пошукової групи начолі з вчителем істоії Пелюх Ларисою Вікторівною ( протягом року).

-  Конкурс мультимедійних презентацій " Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято перемоги..." ,відповідальний Назаренко О.В.

- Музично - поетичні вогники " Пісні воєнних років", " Поети про ВОВ", відповідальний Назаренко О.В.

- Участь у Всеукраїнській військово - патріотичній грі " Зірниця", за графіком, відповідальний Кузовлев  В. О.

-  Участь у міському та та обласному конкурсі  відеофільмів " Дякуємо за життя", відповідальний Назаренко О.В., класні керівники.

12.12.2017