27 січня у нашій школі пройшла єдина класна година з нагоди вшанування жертв битви під Крутами та Дня пам'яті Голокосту. Класні керівники підготували доповіді, презентації з трактуванням тих страшних подій. Класні керівники 8-х класів - Пелюх Л.В. та Баранова Н.В. підготували інтелектуальну гру «Усе моє, що зветься Україна», де учні мали змогу в ігровій формі пізнати моменти битви під Крутами.

В черговий раз, переконуємось, що  «без минулого - немає майбутнього». І без знання сторінок історії, без пізнання історичних поразок та перемог, втрат та досягнень - не можливо крокувати в ногу із майбутнім країни.

images125 images125 images125 images125 images125 images125 images125 images125 images125

12.12.2017