На базі нашої школи працюють тренери ферерації східних єдиноборств "Сакура". Місія нашої школи та школи карате для дітей у Дніпропетровську: залучення до здорового і гармонійному способу життя маленьких жителів нашої планети - діточок від 4 до 14 років. Дитячий центр на базі нашої школи працює у сфері:
-східні єдиноборства,
-бойове мистецтво,
-оздоровлення дітей,
-спортивна секція,
-секція карате,
- фізичний розвиток дитини.
sakura.jpg
    Школа карате проводить заняття 2 рази на тиждень. Заняття триває 1,5 години. Тренери (семпай) вчать своїх учнів (Кохей) повазі і мудрості, наполегливості у досягненні кращих результатів, вмінню гідно зустрічати перемоги і мужньо приймати поразки. Вихованці школи карате  з кожним роком стають все сильнішими і зібранішими, витривалішими і талановитішими. Хтось невпевнений і сором'язливий стає більш товариським і відкритим. Детальніше ознайомитися із діяльністю федерації можна на сайті: «Федерація східних єдиноборств "Сакура"».

sakura.jpg

sakura3
учні 7-А класу Леонідов Є. та Титаренко Д.

12.12.2017