bad1

У період з 12 по 13 травня 2016 р. в спортивному залі стадіона "Метеор" проходив Чемпіонат міста по бадмінтону серед юнаків та дівчат 2003 р. н. Абсолютним чемпіоном міста став Селіванов Михайло учень 7-А класу. Він завоював три золоті медалі в одиночній, парній і змішаній категорії. Зараз Міша готується захищати честь Дніпропетровської області у складі команди на Чемпіонаті України, який буде проходити з 6 по 9 червня у місті Одеса.

misha_3

misha_2

misha_1

Наша школа пропонує Вам, шановні батьки, спробувати віддати свої дітей до секції бадмінтону!

Будь - які батьки вважають своїм основним обов'язком турботу про свою дитину. І кожен знає, що фізичні навантаження і заняття спортом - ті складові, які створюють оптимальні умови для росту і розвитку молодого організму. Саме тому більшість батьків з маличка намагаються привчити своє чадо до спорту. Вибираючи секцію, заняття в якій принесли б хлопчикові чи дівчинці задоволення, краще всього віддати перевагу тому виду спорту, який, з одного боку, динамічний і змушує дитину рухатися, а з іншого боку, як можна менш травматичний. Дитячий бадмінтон - динамічний вид спорту, який так подобається і дорослим, і дітям.

Враховуючи досить інтенсивні навантаження, бадмінтон для юних спортсменів характеризується відсутністю силових прийомів і контактних зіткнень, які вважаються нормою для групових видів спорту. А це означає, що відвідування секції бадмінтону для дітей, буде абсолютно безпечним: можливість отримати травму в результаті падіння або зіткнення практично зводиться до нуля.

Учні 5-х класів вже відвідують секцію бадмінтону на базі нашої школи, що дуже позитивно відзначається як на їхньому здоров'ї та загальному самопочутті, так і на їх поведінці.

Тренер гуртку Валентина Селіванова!
badm_1 badm_2
badm_3 badm_4