СВІТЛИЧНА

ОЛЕНА ВАСИЛІВНА 

директор Комунального закладу освіти

«  Середня загальноосвітня школа №62 »

Дніпровської міської ради 

Народилась: 10 липня 1960 року у м. Дніпропетровськ  Дніпропетровської  області,  Україна. 

Освіта: вища, у 1983 році закінчила біологічний факультет Дніпропетровського  державного університету за спеціальністю « біолог, вчитель біології і хімії »

Має вищу кваліфікаційну категорію. «Вчитель-методист».

Професійна діяльність:

1977 - 1979 роки - лаборант кабінету хімії СШ № 62  м.Дніпропетровська ;

1979- 1983 роки  учитель початкових класів СШ № 62  м.Дніпропетровська;

1983- 2008 роки - вчитель біологіїї СШ № 62  м.Дніпропетровська;

2008-2011 роки - заступник директора з НВР СШ № 62  м.Дніпропетровська;

        з 2011 року по теп. час - директор КЗО СЗОШ № 62  м.Дніпра.

Нагороди:

1999 рік - нагрудний знак «Відмінник освіти України»;

        2005 рік - Подяка МОН України Національний еколого - натуралістичний центр

         учнівської молоді

        1999 рік -Подяка голови обласної державної адміністрації

        2003, 2008, 2008, 2015 роки - Грамота ГУОН Дніпропетровської обласної державної         адміністрації

        2014 рік- Грамота комунального закладу освіти «Обласний еколого-  натуралістичний центр»

        2006 рік - Подяка управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради;

        2015 рік - Почесна грамота міського голови

2015, 2016 роки -Подяка НМЦ управління освіти і науки міської ради

          2007, 2013  -        Подяка голови районної ради

        2003, 2004, 2005,   2006, 2007, 2010 ,2014-       Грамота районного відділу освіти


Юридична адреса: 49089 м. Дніпро, вул. Будівельників, 26

Тел./факс, email:    Szo62@dnepredu.dp.ua


 31 грудня 1952 р відкрито середню школу № 62

Потужність закладу: _840_ місць

Контингент учнів: __722___ учня, з них:

-         1-4  класи - _302____ учня;

-         5-9  класи - __333___ учні;

-         10-11 класи - ___55__ учнів.

Профіль навчання

філологічний ( українська філологія),

спортивний(футбол) ,

суспільно-гуманітарний ( правовий)

 26 класів, з них

1-4 класів -11

5-9 класів - 12

10-11 класів -3.

Інтелект України 1-І, 2-І

Спортивні- 6С, 7С- баскетбол;

11Ф- футбол.

10А філологічний профіль -українська мова та література

11А суспільно-гуманітарний - правовий

Педагогічний колектив: 47 педагогічних працівників, з них:

 3 - «Відмінник освіти України».

20  - мають вищу кваліфікаційну категорію,

17 - педагогічне звання «Учитель-методист»,

3 - «Старший вчитель»,

Проблема, над якою працює заклад: 

 « Громадянсько - патріотичне виховання як освітня стратегія соціалізації особистості»; 

дослідно-експериментальна робота за темою: «Система розвитку творчого потенціалу учня на засадах педагогіки життєтворчості» (всеукраїнського рівня)

Формувальний етап 

Матеріально-технічна база:

узакладі функціонують 2 комп'ютерні класи, в яких обладнано 20 робочих місць;

інтерактивних комплексів -3;

інтерактивних дошок-2;

ноутбуків - 3;

в управлінсько - господарській діяльності використовується  6 комп'ютерів;

 дві спортивні зали,

спортивний майданчик (здійснюється  реконструкція);

 бібліотека з бібліотечним фондом - 33374 примірників;

їдальня  на 150 посадочних місць( потребує ремонту);

12 навчальних кабінетів ;

 Майстерня слюсарна, столярна( потребують капітального ремонту);

актова зала 100 місць. 

Гуртки шкільні, спортивні школи за угодами

Основні досягнення закладу за 2016/2017 н.р. 

·        І місце  у міському конкурсі «Учитель року - 2017» номінація «Біологія» Поліщук Н.І; 

·        1 місце в обласному конкурсі «Учитель року - 2017» номінація «Біологія» Поліщук Н.І; 

·        Учасник Всеукраїнського конкурсу Учитель року  «Біологія» Поліщук Н.І.

·        2 переможці міського туру конкурсу «Сучасний урок»

ПоліщукН.І.біологія,

Чопенко Р.Є. англійська мова;

· 3 місце у Всеукраїнському конкурсі «Геліантус - учитель» Науменко І.А. географія;

· Лауреат ІІ ступеня  Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика  в сучасній  освіті - 2016» з номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах»               ( Київ ,2016);

· Диплом Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика  в сучасній  освіті - 2016» «За активну участь в інноваційній освітній діяльності» ( Київ ,2016);

· Диплом «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти» ( Київ, 2017);

VIII Міжнародна виставка « Сучасні заклади освіти - 2017» у номінації « Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина - патріота»

·       1 місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Птах року»

·       3 місце обласного туру конкурсу «Знаю, вмію, дію» номінація

 «Зоологія».

·       Чемпіони України з баскетболу команда учнів 6 -С класу

·       Чемпіони України з баскетболу команда учнів  7- С класу  

 

·        Переможці та призери предметних олімпіад - 41 переможець районного рівня, 2  переможці міського туру;

·        У Всеукраїнському конкурсі «Геліантус» - 79 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі « Колосок - осінній» - 67 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі «Грінвич» - 6 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі «Патріот» - 4 переможці;

·        У Всеукраїнському конкурсі « Кенгуру» І етап - 40 переможців, ІІ етап - 26 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі « Левеня» - 5 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі « Лелека» - 16 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі « Соняшник» - 16 переможців;

·        У Всеукраїнському конкурсі  « Бобер» - 6 переможців;

·        У Всеукраїнському онлайн - конкурсі «Знайка» - 17 переможців;

·        «Собори наших душ» - 1переможець  обласного рівня -у номінації «композитор»;

·        «Собори наших душ» - 3 переможці  міського рівня  у номінації «література»

·        «Собори наших душ» - у номінації «Наддніпрянські розмальовки» - 3 місця  у районному турі;

·        Новорічна композиція, номінація « Новорічний сувенір» - 1 місце в обласному турі;

·        У конкурсі « Вітаю, моя Україно» - 2 призових місця у міському турі;

·        Конкурс під егідою мера міста « Казкова зима у моєму місті» - 1 місце у міському турі;

·        Конкурс « Різдвяні дзвіночки» - 1 місце у міському турі;

·        Фестиваль « Молодь обирає здоров'я» -  1 призове місце у міському турі;

·        Конкурс « Вода - джерело життя» - 6 призових місць у міському турі;

·   Літературний конкурс « Щоб далі йти дорогою, присвяченою українській поетесі Олені Телезі» - 1 призове місце у міському турі;

·  Природоохоронна акція « Первоцвіти Дніпропетровщини» у номінації «Кращий малюнок»  - 2 переможці міського туру;

·    Природоохоронна акція « Первоцвіти Дніпропетровщини» у номінації «Краща  казка» - 2 переможці міського туру;

· Природоохоронна акція « Первоцвіти Дніпропетровщини» у номінації «Краща  екологічна акція» - 6 переможців міського туру;

·      Конкурс «Годівничка» - 1 місце у міському турі;

·      Абсолютні переможці міського туру акції « Первоцвіти Дніпропетровщини»

        «Півгодинки на цікавинки» - 1 місце міський тур

 

Районний рівень:

·       фестиваль лідерських талантів - 1 переможець;

·       конкурс малюнків до Дня визволення м. Дніпра - 6 призових місць;

·       у конкурсі «Півгодинки на цікавинки» - 1 місце Конкурс плакатів і газет;

·       «Ні шкідливим звичкам» - 5 призових місць;

·       Конкурс малюнків «Герої не вмирають» - 3 призових місця;

·       Конкурс малюнків до річниці жертв «Голодомору» - 5 призових місць;

·       Конкурс екологічної творчості» Я це бачив сам» - 3 призових місця;

·       Конкурс «Відкрий для себе Україну» - 1 місце у районному турі»;

·       Новорічно - різдвяна виставка у номінації «Творча робота» -  1 місце;

·       У конкурсі «Театральні обрії» -1 місце;

·       Конкурс малюнків «Афганістан - мій біль»- 4 призових місця;

·       У конкурсі малюнків  «Україна соборна» - 3 призових місця;

·       Фестиваль моделей учнівського самоврядування  « Максима»- 1 місце;

·       Конкурс читців «О слово рідне, хто без тебе я» - 3 призових місця;

·       «Зоряне коло» : хореографія - 2, вокал - 3, художнє слово - 3 -призових місця;

·       Агітбригада «Молодь обирає  здоров'я"  - 1 призове місце;

·       Фестиваль - конкурс « Імперія Зірок» - 1 призове місце

·       Фестиваль «Юні інспектори руху» - 1 призове місце;

·       Фестиваль «Дружина юних пожежників» - 1 призове місце;

·       Конкурс малюнків « Чорнобильські дзвони» - 7 переможців;

·       Конкурс малюнків «Космос очима дітей» - 3 переможці;

·       Конкурс малюнків  до Дня матері  - 5 переможців;

·       Конкурс «За нашу свободу» - 2 переможці;

·       Конкурс  «Лідерський марафон» - 1 переможець.

 

Міські семінари на базі школи:

1.     Українська мова та література для молодих вчителів «Інноваційні підходи в роботі з обдарованими учнями на уроках української мови та літератури»

2.     Природничо-математичний цикл  «Формування мотивації навчальної діяльності учнів на бінарних уроках природничо-математичного циклу»

3.     Міський форум «Актуальні питання соціально-педагогічної роботи в навчальних закладах»

 

Всеукраїнський семінар -тренінг «Молодь на роздоріжжі»

12.12.2017

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”