IMP_2238

bogdanova

Богданова Надія Лук'янівна, вчитель української мови та літератури

Освіта вища, Дніпропетровський державний університет, заступник директора з НВР, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, відмінник освіти України

Педагогічне кредо: У кожній людині є сонце, треба тільки дати йому можливість світити.

Науково - методична проблема, над якою працює вчитель: Розвиток творчих здібностей учнів на основі використання нових освітніх технологій на уроках української мови та літератури

Пріоритетні напрямки в роботі вчителя:

1.   Формування ключових компетенцій учнів

2.   Використання опорних конспектів на уроках

Форми і методи навчання: Метод джигсоу, робота в групах, парах

Можу поділитися: Методикою використання інноваційних форм і методів на уроках

Результативність роботи вчителя: Високий рівень знань з предмету на ЗНО

matynina_1

Матюніна   Олена   Іванівна, вчитель англійської мови.

Освіта вища, закінчила Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара в 2002 році

Працює у школі 13 років. Загальний педстаж 19 років.

Педагогічне кредо:  Люблю та ціную свою работу. "Каждый человек имеет свой внутренний свет.Только у кого-то это свет свечи, а у кого-то - свет маяка".

Зі слів Олени Іванівни: "Нет сомнений, что учитель отдает каждому ученику частичку своей души. Ученики растут, заканчивают школу и уходят. А учитель помнит каждого ученика. "Когда я учу, я учусь."Мне нравится, что каждый урок не похож на предыдущий. Сколько детей, столько раз нужно найти дорожку к каждому из них. Это и есть самое главное и интересное. Пусть мои ученики будут умными и успешными!"

loboda

Лобода Руслана Євгеніївна, вчитель англійської мови

Освіта вища, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, спеціаліст

Педагогічне кредо: «Щоб бути хорошим викладачем, необхідно любити те, що викладаєш та любити тих, кому викладаєш»

В. Ключевський

Науково-методична проблема:

Розвиток творчого потенціалу учнів шляхом використання інноваційних технологій та елементів гри.

Пріоритетні напрямки в роботі:

Гра як навчальний елемент уроку;

Використання інноваційні технології;

Розвиток творчої особистості учня;

Самовдосконалення.

Форми і методи навчання:

Прийоми інтерактивних технологій;

Ігрові технології.

Зінчук Наталія Семенівна , бібліотекар, спеціаліст 1 категорії.

Добре володіє методикою бібліотечної справи, вміло планує поповнення бібліотечного фонду та його збереження.

Своєчасно знайомить колектив з новими надходженнями методичної та наукової літератури.

З метою пропаганди бібліотечних знань та любові до книжок  Наталія Семенівна проводить заняття з учнями, позакласні заходи, бесіди, уроки - конференції, зустрічі з письменниками Придніпров'я.

Вміло організовує роботу з різновіковими категоріями дітей.

11.12.2017