Світлична Олена Василівна, директор сш № 62, учитель  біології.

Освіта вища, Дніпропетровський державний університет. Біолог. Вчитель біології та хімії,

спеціаліст вищої категорії,  вчитель - методист. Відмінник освіти України. Директор кзо зосш №62.

Кредо учителя : Сьогодні краще, ніж учора, а завтра - краще, ніж сьогодні.

Науково - методична проблема, над якою працює вчитель:

Формування соціально - адаптованої особистості на уроках біології

Пріоритетні напрямки в роботі вчителя:

1. Використання інтерактивних методів навчання

2. Інноваційні технології на уроках

3. Використання тестових технологій

4. Удосконалення  управління  процесу професійного росту учителя через моніторинг якості освіти,система інструментарію якого здатна оцінити ефективність навчального процесу та передбачити подальші кроки

її підвищення

5. Безперервна освіта вчителя - необхідна умова підвищення професійної майстерності, готовності до інноваційної діяльності.

6. Подолання інертності  та консерватизму  педагогічного мислення, розвиток творчого потенціалу вчителя.

Зміст  уроків

- відповідає вимогам державної програми

- відзначається науковістю, доступністю викладу

- відповідає віковим особливостям учнів

Форми і методи навчання

1.Інтерактивні методи навчання

2.Проектні  технології

Результативність роботи вчителя

Високі знання

Вихована, високоморальна особистість

Креативний учень, здатний застосовувати знання в житті

Переможці районних, міських, обласних олімпіад з біології

Переможці МАН (секція - медицина, психологія)

Свій робочий шлях починала з роботи у цій же школі лаборантом, потім учителем молодшої школи, потім учителем біології у старшій школі, потім заступником директора з НВР, а вже потім  стала директором школи. Але мало хто знає, що Олена Василівна навчалась в цій школі з 3-го класу і закінчила її з золотою медаллю. Таким чином, прийшовши один раз до цих стін, вона вже не змогла їх залишити і ця школа для неї - другий дім і друга родина.

s1