IMP_2236

grischenko

Грищенко Анастасія Сергіївна, вчитель початкових класів

Педагогічне кредо: Недостатньо лише отримувати знання, треба знайти їм застосування. Недостатньо тільки бажати, треба творити.

Життєве кредо: праця, оптимізм, постійне самовдосконалення - запорука життєвого успіху.

Девіз: навчання повинно бути цікавим.

Тема над якою працюю: використання елементів ігрового навчання, як засіб активізації пізнавальної діяльності молодших школярів.

golovko_1
Головко Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів

Освіта - вища
Педагогічний стаж - 20 років
Кваліфікаційна категорія - вища

Моє педагогічне кредо: «Навчаючи інших, сам навчаєшся»
                                                                                           А. Дістервег

Науково-педагогічна проблема: "Розвиток творчих здібностей та критичного мислення учнів початкових класів на уроках математики"

Мета розв'язання проблеми:
 - навчити дітей мислити в різних напрямах;
 - навчити знаходити розв'язання в нестандартних ситуаціях;
 - розвивати оригінальність мислительної діяльності;
 - навчити дітей аналізувати проблемну ситуацію, яка виникла, з різних сторін;
- розвивати властивості мислення, необхідні для подальшої плідної життєдіяльності та адаптації до швидкозмінного світу.
-  удосконалення сучасного уроку;
- формування самостійності дітей у здобутті знань та застосуванні їх на практиці.

gorlova_1

Горлова Наталія Петрівна,
Вчитель початкових   класів
Освіта: вища, закінчила у 1997 році Дніпропетровське  педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель початкових класів». У 2оо7 році  Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Українська мова та література ».
Стаж роботи: 8 років
Категорія: ІІ
Мої досягнення:  у 2014 р.  переможець конкурсу «Сучасний урок», урок увійшов до науково-методичного журналу Національної Академії педагогічних наук України.
           Стаття про досвід моєї роботи увійшла до науково-методичного посібника «Інноваційні технології розвитку особистості».
  Тричі брала участь у Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті у м. Києві «Сучасні заклади освіти 2014-2015» (у 2014 р. - школа відзначена Срібною медаллю та подякою Національної Академії педагогічних наук України, у 2015 р. - була відзначена дипломом лауреата Національної Академії педагогічних наук України та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, також у тому ж 2015  р. - заклад став лауреатом та був нагороджений дипломом лауреата І ступеня.
      В обласній педагогічній виставці «Педагогічні здобутки-2015», у номінації здоров'язберігаючі технології, школа отримала грамоту за роботу.
У 2014-2015 рр.  у конкурсі на кращий кабінет початкових класів,  завдяки батькам моїх учнів , кабінет посів ІІІ місце серед шкіл міста.
Розробки цікавих уроків подано до фахових журналів.
Серед творчих проектів класу (переможці в області): «Джміль та бджілка»,  «Першоцвіти Дніпропетровщини», «В кого бджоли, в того мед», «День зустрічі птахів».

12.12.2017