Конкурс дитячих малюнків “Політ до Місяця і далі”

Конкурс дитячих малюнків “Політ до Місяця і далі” триває!
Конкурс дитячих малюнків 01-03-2020 - Афіша Кропивницького ...
З 1 березня до 1 травня 2020 року ГО “Асоціація Ноосфера” запрошує  взяти участь у конкурсі дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge!

Тема конкурсу: «Політ до Місяця і далі».

Всі учасники отримають пам’ятні дипломи, а 3 найкращі роботи з трьох вікових категорій - фантастичні призи!

 І місце - Графічні планшети 

ІІ місце - VR-окуляри та 3D-дошка для малювання для самих маленьких 

ІІІ місце - Космічні пазли 

Кожен переможець конкурсу отримає скетчбуки та сертифікати на онлайн-навчання в школі RoboHouse!

          Учасником конкурсу може стати кожна дитина у віці від 3 до 17 років включно, з усіх регіонів* України. Все, що треба зробити - намалювати політ до Місяця і далі та з 1 березня до 1 травня 2020 року надіслати фото або відскановану копію малюнку через форму на офіційному сайті: https://noospheresummit.space/art-challenge

Переможців конкурсу буде оголошено на офіційному сайті 1-го червня 2020 року. 100 найкращих робіт буде презентовано під час конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який відбудеться в рамках міжнародного авіакосмічного салону АВІАСВІТ - ХХІ, 13-15 жовтня 2020 року.

          Зробіть крок назустріч неймовірним космічним фантазіям! З детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті конкурсу www.noospheresummit.space/art-challenge або на Facebook сторінці https://www.facebook.com/noospherespaceart/.

          Залишилися запитання?

Надсилайте свого листа на art@noosphere.com або телефонуйте за номером +38(050)978-61-98. *більш детально можно ознайомитись з правилами конкурсу на сайті14.04.2020 | Aдмин

Вернуться назад

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”