Згідно з річним планом школи у листопаді місяці з 14.12 по 18.12.2015 року  був проведений  тиждень іноземної мови.  План проведення тижня затверджено  директором школи.  Складені різноманітні заходи, які носили творчий та навчальний характер.  Вчителі проводили відкриті уроки, відкриті заходи, провели виставку стіннівок , присвячених темі «Україна».  Всі заходи відвідували адміністрація школи  та колеги, які оцінили підготовку та проведення заходів на достатньому рівні.

Цікавий урок провела вчитель Лобода Р.Є. у 1А класі, де використовувала ігрові моменти, Діти з задоволенням виконували запропоноване вчителем та показали гарні знання з предмету.

Вчитель Перемишленнікова Т.М. показала урок у 10 А класі. Це урок, на якому учні демонстрували свої проекти та захищали їх на англійській мові. Дружня атмосфера на уроці  дала можливість учням розкрити свій творчий потенціал та показати знання .

Вчитель Кожевнікова Л.Г. провела відкритий урок у 8А класі за темою     «Quiz. My native land  Ukraine». Урок проведено на високому рівні, вчитель використала цікавий матеріал, обрала цікаві форми роботи на уроці.

Вчителі Клименко К.О., Кожевнікова Л.Г., Мазан Н.І., Лобода Р.Є. підготували учнів до участі у Новорічному концерті, який відбувся 18.12.2015 року. Діти молодших класів читали вірші, грали сценки з англійських казок, співали пісні.

Вчитель Клименко К.О. запросила колег та дітей відвідати свій захід, « Вечір англійської казки». Була показана п'єса « The snow Queen».

skaz_2

skaz_3

Разом з Катериною Олександрівною готували казку її учні, 7А та 5Б клас. Учні гарно справились з ролями, демонструючи знання.

11.12.2017