IMG_03195512

Одного дня, чудового літнього місяця липня в далекому 1950г. на вул. Будівельників, 26   була відкрита

школа № 62.

Умови праці були нелегкими. Уперший рік роботи в нашій школі було всього  8 класів, 240 учнів.
У  1951році  школа зробила перший випуск учнів-семикласників. А в 1952р.- другий випуск. Але вже восени 1952 року було організовано восьмий клас і школа стала середньою.

У 1974 році був зроблений капітальний ремонт. Школа змінилась, стала гарною, і перед  дітьми відкрилися двері до світлих кабінетів. Завдяки натхненній праці педагогічного колективу учнів ставало дедалі більше, школа працювала у дві зміни. І вже в 1988 році, коли стало замало місця, нам добудували новий корпус. Уроки почали проводити тільки в першу зміну.

Це був початок гарної творчої роботи, розвиток якої  ми зараз продовжуємо і докладаємо багато зусиль, щоб наша школа процвітала і приносила радість всім.

Картинки по запросу школа