• Інформаційне забезпечення
  • Картинки по запросу школа анімація
    У бібліотеці учні школи користуються багатим фондом довідкової літератури, енциклопедіями з усіх галузей знань. Також за бажанням  діти можуть отримувати художню літературу для домашнього читання та читання творів за шкільною за програмою.

bibliot_1

Частими гостями Наталії Семенівни є учні не лише початкових класів, а й старшокласники, які можуть знайти в нашій бібліотеці все необхідне для підготовки до вступних іспитів

bibliot_2 bibliot_3

День бібліотеки

biblioteka biblioteka2

Ми навчаємо наших дітей поважати і берегти книги, бо кожна з них - це  знання, що збиралися віками та праця  багатьох людей. У кожній книзі  - минуле, теперішнє і майбутнє людства.

biblioteka3 biblioteka4