Робота гуртків на 2 семестр 2017-2018 н.р.
 
№ з/п Назва гуртка  Вид діяльності Місце знаходження Вік дитини Розклад
1 Стрільба КДЮСШ «Динамо» стрільба з кульової гвинтівки тир школи 7-11 кл. понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця  15.00 -19.00
2 Шахи ДКСШ №10  шахи каб. № 36 3-8 кл. понеділок, середа, п’ятниця
 16.00-19.00
3 Зразковий ансамбль народного танцю «Серпантин»  КЗО ЦДТ  «Альтаїр» танці каб. № 30 1-10 кл. понеділок, середа, п’ятниця 15.00-19.00
вівторок, четвер 15.00-16.00
4 Баскетбол ДЮСШ № 5 баскетбол мала спортивна зала 5-8 кл Щодня 15.30-18.30
5 «Сакура»  карате мала спортивна зала 1-11 кл. вівторок, четвер
 15.00 – 18.00
6 Черлідинг (Науменко В.) спортивні танці актова зала 5-9 кл. середа, п’ятниця 17.00 – 18.30,  неділя 12.00 – 13.30
7 СЮН 
(Мусієнко К.М.)
народна лялька каб. № 34 10-11кл. понеділок,13.00-16.00 середа 13.00 – 16.00
8 «Юний омбудсмен» правова каб. № 45 8-10 кл. вівторок 15.00 – 16.00
9. «Господарочка»
(Серебрякова Н.І.)
обслуговуюча справа каб. № 34 5-8 кл. понеділок,15.00-17.00 середа 14.00 – 16.00
10
 
Основи бібліотечних знань
«Юний бібліотекар» (Зінчук Н.С.)
робота з книгою бібліотека 4 кл.  п’ятниця 14.10-14.55
 
11
Краєзнавчий (Пелюх Л.В.) історичний каб. № 41 9-11кл. понеділок 14.00-15.00
 
12
Літературний
(Максименко  О.І.)
  каб. № 7 5-9 кл. понеділок 14.00-15.00
 
13
Євроклуб
(Яковенко І.І.)
  каб. № 40 7-8 кл. четвер, п’ятниця 14.00 – 15.00
 
14
Ансамбль «Веселі нотки»
(Оскеро Т.О.)
співи каб. № 28 7-С кл. п’ятниця 14.00 – 16.00
 
15
Музичний «Верховина» співи каб. № 49 5-9 кл. вівторок, середа, четвер 14.00 – 15.00
 
16
Математичний «Піфагор» математика каб. № 46 9 кл. п’ятниця 14.10 – 15.40
17 «Джура»  (Кузовлев В.О.) козацько-лицарське виховання каб. № 15 10-11кл. понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця 14.00-16.00
18 Вишневська В.А.
 
Карповська Л.М.
 
Соболенко В.Л.
 
 
 
 
Вишневська В.А.
Приземліна Ю.А.
українська мова
 
українська мова
 
українська мова
 
 
 
 
українська мова
українська мова
каб. № 24
каб. № 17
каб. № 25
 
каб. № 19
 
каб. № 41
каб. № 43
 
каб. № 42
каб. № 43
7 кл.
5Бкл.
11 кл.
 
 10 кл.
 
 9 кл.
 7-А
 
8 кл.
5 кл.
вівторок  14.00 – 15.00
п’ятниця 13.00-14.00
середа   15.00 – 16.00
 
-/ понеділок  15.00-16.00
 
четвер    15.00 – 16.00
вівторок  14.00 – 15.00
 
п’ятниця  14.00 – 15.00
середа     14.00 – 15.00
19  
Перемишленнікова Т.М.
 
 
 
Перемишленнікова Т.М.
 
 
Кожевнікова Л.Г.
 
 
Мазан Н.І.
 
 
 
 
Матюніна О.І.
 
німецька мова
 
 
 
англійська мова
 
 
англійська мова
 
 
німецька мова
 
 
 
 
англійська мова
 
 
каб. № 36
 
 
 
каб. № 36
 
 
каб. № 37
 
 
каб. № 39
 
 
 
 
каб. № 12
каб. № 23
 
4а кл.
4-6 кл.
 
 
2 кл.
 
 
3-4кл.
 
 
7-а кл.
8-а кл.
8-а кл.
6-б кл.
 
3-і кл.
6 кл.
 
 понеділок  14.00-15.00
вівторок  15.00 – 16.00
середа  15.00 – 16.00
четвер    15.00 – 16.00
понеділок  16.00-17.00
середа  14.00-15.00
 
середа   14.45 – 16.15
 
 
вівторок 14.00 – 15.00
вівторок 15.00 – 16.00
п’ятниця 15.00-16.00
понеділок  14.00-15.00
 
четвер  14.00  - 15.00
четвер    15.15 – 16.45
20 Мирна О.В. інформатика каб. № 47
 
2 кл.
 
3-4 кл.
вівторок 15.00-16.45 (ГПД)
середа    15.00-17.00
21 Цигрик М.М. шахи каб. № 28 1-2 кл.
3-6 кл.
вівторок 15.00-16.30
середа  14.00-15.00
  24.06.2018

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”